www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Нова провокация на НСС


Страници: (3) [1] 2 3  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Нова провокация на НСС
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



ГЕНЕРАЛСКО ОТМЪЩЕНИЕ
Из София тези дни бяха разлепени листовки със следния текст: “Анархисти напред! Без родина! Без Бог! Без господар! Смърт за България!” и "Анархия вместо България". Листовките носят подписа на Ф. А. Б. /Федерация на анархистите в България/. Който малко или много познава анархистите ще разбере, че това дело не е тяхно. Достатъчно е да си припомним знаменитата им мисъл: “Обичам Родината, мразим държавата”.
Познавам доста анархисти, а навремето редовно следях техния вестник “Свободна мисъл”. Не споделям убежденията им, противник съм на тяхната идеология. Обаче съм длъжен да заявя, че провокационните листовки не могат да бъдат тяхно дело. Най-малкото защото подобна изява само би им навредила. Тогава кой и защо? Кой в България би могъл да напише “Смърт за България”?
През последните дни се надигна истинска буря от възмущение по повод гаврата с паметта на избитите в Батак през 1876 година българи. Хора с най-различна политическа принадлежност, и даже аполитични надигнаха своя глас в защита на родната ни история. И някой, вечният неизвестен някой явно е решил да се възползва. Кой ли е този някой? Кое събитие в България е свързано с анархистите, кой има интерес от тяхното дискредитиране точно в тоя момент?
Едновременно с листовките стана ясно, че Комисията по досиетата си е избрала сграда на 4-ти километър в София. Явно на такава Комисия мястото много й подхожда. Обаче не можем да пропуснем факта с отхвърлянето на анархиста Георги Константинов за член на комисията. Един безусловно честен и почтен човек, непримирим противник на комунистическата власт и на Държавна сигурност бе отхвърлен от шефа на новата ДС – ген. Иван Драшков с мотива, че Константинов бил терорист. След острата реакция в страната и в чужбина, Драшков май е решил да се реваншира. ДС не за пръв път използва подобни методи.
Спомням си как през 1998-9 година из Русе и Враца бяха разлепени листовки от името на Движение “Воини на Тангра”. Авторите на листовките нямаха нищо общо с Движението. Обаче пък имаха много общо с НСС, което е новото име на старата зловеща ДС. Както се казва, нищо ново под слънцето. Това са техните методи, това е извратеното мислене на бандитите от ДС, това е генералското отмъщение на Драшков заради резила с отхвърлената кандидатура на Константинов. Те друго не умеят.
Тогава, през 1999 година номерът с фалшивите листовки не мина. Трябва ли същият номер да мине сега? Не е ли по-добре веднъж завинаги да стане ясно кой и защо извършва провокациите в тази нещастна страна, кой настройва българските граждани едни срещу други, и така оправдава огромните си заплати и привилегии?
Както вече заявих, не споделям идеологията на анархистите. И все пак съм убеден, че те са за предпочитане пред НСС. Анархистите имат морал, за разлика от наследниците на ДС. А генерал Иван Драшков най-добре да заминава за Сомалия.


--------------------
PM
Top
PARADOX
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



Нямам подробни наблюдения върху анархистите, защото никога не ме е интересувала идеологията им...!!! Но според мен, независимо от идеологията си, трябва да си много голям глупак, за да разлепиш подобни матеряли от името на организацията си... Защото:

1. Попадаш по тежките удари на закона!
2. Попадаш под тежките кубинки на националистите...!!!

В интерес на истината, ако говорим за пропагандата им, на черно-червените им плакати винаги съм чел смислени и вярни лозунги, говорещи за загриженост към съдбата на обикновения Българин...!!! Определено нещо в тия лайняни хартийки дето са ги разлепили, не се вързва..!!! Или е лапешка работа на някое наркоманче-сатанистче, или нескопосан опит на някои да опетни името на анархистите, които напоследък бяха доста активни в протестите си...
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Почеркът на провокацията определено е на НСС. Показателни са и реакциите на самите анархисти: http://a-bg.net/forum/index.php?PHPSESSID=...4;topicseen#new


--------------------
PM
Top
PARADOX
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



QUOTE (Елтимир @ Apr 26 2007, 09:25 AM)
Почеркът на провокацията определено е на НСС. Показателни са и реакциите на самите анархисти: http://a-bg.net/forum/index.php?PHPSESSID=...4;topicseen#new

Ами прави са си хората да негодуват...!!!
И на мен ще ми пречернее, ако някой се "изкаже" от мое име по такъв начин...
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Пуснах мнението и в техния форум. Тоя път истината трябва да лъсне, за да лъснат осраните задници на дришковците.


--------------------
PM
Top
Дари
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 782
Участник # 766
Дата на регистрация: 19-January 07



Значи и "Анархистите" каквито и да са,са заплаха за някого щом се опитват да ги дискредитират така.Явно и те са казали някоя истина,която на "НЯКОЙ" не се нрави.И измамата има срок на годност и наДРИСКАНИЯ задник на този "НЯКОЙ" рано или късно ще лъсне.
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Ако изключим тяхните утопии за отмирането на държавата, анархистите казват доста истини, които никой друг не смее да изрече. През 1995 година в едно софийско РПУ при разпит бяха откъснали китката от ръката на едно момче, българче. Съвсем невинно момче. Научих подробностите, защото момчето беше от Скравена, родното село на съпругата ми. Никой друг не посмя да пусне информацията. Единствено вестникът на анархистите "Свободна мисъл" я пусна.


--------------------
PM
Top
НСъпротива
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 208
Участник # 187
Дата на регистрация: 27-November 05



QUOTE (Елтимир @ Apr 26 2007, 10:44 AM)
Ако изключим тяхните утопии за отмирането на държавата, анархистите казват доста истини, които никой друг не смее да изрече. През 1995 година в едно софийско РПУ при разпит бяха откъснали китката от ръката на едно момче, българче. Съвсем невинно момче. Научих подробностите, защото момчето беше от Скравена, родното село на съпругата ми. Никой друг не посмя да пусне информацията. Единствено вестникът на анархистите "Свободна мисъл" я пусна.

Не отирчам, че може да е провокация, но като гледам и друге им теми какво са писали, за национализма, за Илия Минев (ДС агент,доностник,масон и т.н.) човека да се хване за главата.Смърт на държавата ни, обичам родината си и т.н.
Не вярвам малката им комунка да има общо с ДС.
По-вероятно е някой от тях да го е направил,без знанието на другите, защото такива позиви са доста често срещани в чуждите странни от страна на анархистите.В Германия и Дания най-отркито си проповядват такива глупости, ако искате изровя и снимки.
Нищо не ме учудва от тези индивиди.Все пак виж и те за нас какво пишат :)


--------------------
Under the blooming chestnut tree,I betrayed you and you betrayed me.
PM
Top
НСъпротива
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 208
Участник # 187
Дата на регистрация: 27-November 05



Вижте и тук, че има доста съгласни с тази акция от тяхна страна:
http://bulgaria.indymedia.org/feature/disp...15994/index.php


--------------------
Under the blooming chestnut tree,I betrayed you and you betrayed me.
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



И сред нас има провокатори. Спомни си Есхар, Сабазий... Ами Волен? Мнозина смятат, че именно той е лицето на национализма в България. Ами Фелда, Плъха и въобще цялата им сган? Какво ще кажеш, ако някой вземе да ни ги сочи за пример като националисти? Те че си имат трески за дялане, имат си. Ама не са такива изроди, каквито се опитват да ги изкарат. За сведение ще кажа, че техният Георги Константинов е бил добър приятел с много легионери като Иван Долев от Пловдив и Стефан Вълков от Асеновград, примерно. Самият Илия Минев също имаше добро мнение за Константинов. Та нека да различаваме провокаторите.


--------------------
PM
Top
Дари
Публикувано на: 26.4.2007, 10:03
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 782
Участник # 766
Дата на регистрация: 19-January 07



QUOTE (Елтимир @ Apr 26 2007, 09:44 AM)
Ако изключим тяхните утопии за отмирането на държавата, анархистите казват доста истини, които никой друг не смее да изрече. През 1995 година в едно софийско РПУ при разпит бяха откъснали китката от ръката на едно момче, българче. Съвсем невинно момче. Научих подробностите, защото момчето беше от Скравена, родното село на съпругата ми. Никой друг не посмя да пусне информацията. Единствено вестникът на анархистите "Свободна мисъл" я пусна.

Може би в момента не трябва да обръщаме внимание на различията помежду ни,а да се съсредоточим върху онези неща,които ни обединяват.

!.Казваме истината каквото и да ни струва това.
2.Разобличаваме престъпниците,които ни управляват.
3.В момента нашия враг е и техен враг.

Ако можем да им помогнем да го направим.Поне да дамем гласност за пумията,която изливат върху тях.
PM
Top
PARADOX
Публикувано на: 26.4.2007, 10:07
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



QUOTE (Дари @ Apr 26 2007, 10:03 AM)
QUOTE (Елтимир @ Apr 26 2007, 09:44 AM)
Ако изключим тяхните утопии за отмирането на държавата, анархистите казват доста истини, които никой друг не смее да изрече. През 1995 година в едно софийско РПУ при разпит бяха откъснали китката от ръката на едно момче, българче. Съвсем невинно момче. Научих подробностите, защото момчето беше от Скравена, родното село на съпругата ми. Никой друг не посмя да пусне информацията. Единствено вестникът на анархистите "Свободна мисъл" я пусна.

Може би в момента не трябва да обръщаме внимание на различията помежду ни,а да се съсредоточим върху онези неща,които ни обединяват.

!.Казваме истината каквото и да ни струва това.
2.Разобличаваме престъпниците,които ни управляват.
3.В момента нашия враг е и техен враг.

Ако можем да им помогнем да го направим.Поне да дамем гласност за пумията,която изливат върху тях.

Аз не мисля, че имаме кой знае какви различия..!!!!
Те са против държавата в този и вид..!!!
Не сме ли и ние против, такъв тип държава...
Ако живеехме в нормална държава, която функционира, анархисти нямаше да има...
PM
Top
CGiYi
Публикувано на: 26.4.2007, 11:18
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 2
Участник # 943
Дата на регистрация: 26-April 07



Елтимир, не виждам защо толкова ги защитаваш тези боклуци! Виж страницата им! Там ясно казват какво им е мнението за такива като теб и мен - националисти - считат ни за отрепки! Ето ти доказателството!

User posted image

Според мен след такова изявление на дневен ред не седи вече въпроса дали те са или не са автори на тези лепенки, а това, че като цяло са враждебнонастроени срещу нас! Тоест не виждам абсолютно никакъв смисъл да ги защитаваш! smil4334aa82a45b8.gif
PMUsers Website
Top
Йордан_13
Публикувано на: 26.4.2007, 11:36
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Така е. Самата им идея за отхвърляне на Държавата въобще е антибългарска. Институциите в Държавата по Български модел не потискат, защото са създадени да обслужват човека, а не човека да ги обслужва, заради тях самите, което е еврейският модел на държава - институцията над човека.
Това е смешно, ако тия са анархисти, то аз съм 1001 пъти по-анархист от тях.
Техните казуси много ми напомнят богомилството, в което лежи двубожния зороастризъм, който сега редица "историци" искат да ни наложат като наш исторически и духовен бит.
Още повече, че идеята им да няма Държава, идеално обслужва идеологията комунизъм. Затова навремето е имало такова понятие "анархо-комунизъм". Както виждаме генетически те се свързват без проблем с него, но наричат националистите "отрепки".
И най-накрая да хвърля последната лопата пръст върху техния гроб - песента на Джон Ленън "Да си представиш": "Да си представиш, че държави няма..."
PMEmail Poster
Top
Eлтимир
Публикувано на: 26.4.2007, 12:05
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Имам един приятел, голям националист. Нарича се Иван Найденов – Байко. Не си спомням конкретната причина, обаче го бяха посъветвали да даде под съд някакъв си. Бойко отговори: “Вие как си го представяте? Ние с него да се изправим долу един срещу друга, а отгоре съдията-комунист да отсъжда кой е крив и кой е прав. Няма да стане!”. Сега е нещо подобно, даже по-зле. Представете си, че се изправим срещу анархистите и тръгнем да се доказваме кой е крив и кой е прав. Какъв ще е резултатът? Резултатът ще е, че НСС ще пратят онези с качулките да арестуват и едните, и другите, а те – авторите на провокацията ще се усмихват доволно, та даже и награди ще получат за добре свършената работа. Нима това искаме?
Има още един немаловажен момент. Независимо какви са идеите на анархистите, независимо от отношението им към нас, ние сме длъжни пред своята съвест и пред Небето да застанем на страната на Истината и Справедливостта. А истината е, че зад провокацията с Баташкото клане и зад провокацията с листовките стои една и също сила. И именно тази сила е реалната заплаха за България. И само две думи за отношението.
Преди години познавах едно скинарче. Скинарчето съчиняваше идиотски листовки, подпечатваше ги с монета от времето на Третия Райх, с изобразена върху нея Свастика и ги разлепваше из Враца. Името на скинарчето беше Цветомир Георгиев Йолов. Днес във Варна има съдебно заседание. Същото скинарче, на което тогава отворих очите за много неща е завело съдебно дело срещу мен. С обвинение, че съм го нарекъл “глупак” някъде из Интернет. Помислете малко. Дали заради някои отрепки, преставащи се, че са от нашите, разни, които не ни познават смятат и нас за отрепки? Ами “Атака” – нима там няма достатъчно отрепки? Фелда, например.
Та изводът е, че вместо да играем играта на изродите от ДС, по-добре е да постъпим принципно, да защитим истината, пък Историята ще отсъди дали сме били прави.
Колкото до утопията на анархистите, че Държавата ще отмре, не се страхувайте. Идеята за Държавност е заложена в самия човешки ген, тя ще живее, докато върху тази Земя живеят хора.


--------------------
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020